O Nas

blinko to nie tylko produkty, blinko to my i produkty tworzone z i od serca.

Wszystko zaczyna się w lesie, gdzie znajduje się nasza mała pracownia. Z drewnem związani jesteśmy od lat, jednak w tej formie dopiero od niedawna. Śmiało możemy stwierdzić, że wraz z przyjściem na świat naszego syna narodziło się „blinko”.

Z ogromną pasją i zaangażowaniem tworzymy produkty dla każdego i na każdą okazję. W naszym sklepie znajdziesz produkty wykonane ze sklejki, plexi czy innego materiału, który może zostać poddany obróbce laserem. Dodatkowo wykonujemy nadruki na sklejce i plexi, by trochę dodać im kolorów lub jeszcze bardziej spersonalizować np. za pomocą zdjęć. Naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Priorytetem pozostają dla nas dzieci, dlatego postawiliśmy na lampki, by swym stłumionym światłem mogły ocieplać dziecięce kąciki.

Sami posiadając dzieci wiemy czego im potrzeba, dlatego to w dużej mierze właśnie dla dzieci kierujemy ofertę naszego sklepu. Lampki, puzzle, układanki – wszystko ze sklejki. Jednak nie tylko dzieci znajdą u nas coś dla siebie.

W naszej ofercie posiadamy również personalizowane produkty na każdą okazję, tj. kartki urodzinowe czy zaproszenia ze sklejki, drewniane pudełka prezentowe, upominki na dzień babci i dziadka, dzień nauczyciela, z okazji narodzin dziecka, parapetówki, ślubu oraz wiele innych.

Nie zapomnieliśmy również o Świętach, zarówno Bożego Narodzenia, jak i Wielkanocnych. Z ich okazji w naszym sklepie pojawiają się pudełka na prezenty, dekoracje stołu, zawieszki personalizowane, w tym bombki oraz kalendarze adwentowe, a nawet drewniane lampki czy lampiony.

Na bieżąco staramy się poszerzać naszą ofertę. Jeśli interesuje Cię jakiś produkt, ale nie ma go w naszym sklepie napisz do nas na biuro@blinko.pl. Chętnie podejmiemy się jego realizacji.